Top 10 Saugroboter Mit Fernbedienung Ohne App – Roboty sprzątające

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HONITURE

#ad

Czas pracy 250 min, HONITURE Robot odkurzający ze stacją odsysającą, sterowanie aplikacją, robot odkurzający z funkcją wycierania, Q6 Pro 3500 Pa z nawigacją laserową, idealny do sierści zwierząt,

#ad
HONITURE #ad - Odkurzacz automatyczny jest ponadto wyposażony w automatyczną podstawę czyszczącą ze wskaźnikiem LED, który automatycznie opróżnia się w 20 sekund, który informuje o stanie odkurzania i ładowania. Odkurzacz automatyczny honiture q6 pro może rejestrować dane w czasie rzeczywistym; efektywny i szczegółowy rysunek mapy domowej oraz dokładne czyszczenie.

Akumulator 5200 mah i automatyczne ładowanie - odkurzacz automatyczny q6 pro jest wyposażony w akumulator 5200 mAh, który obsługuje samoczyszczenie do 250 minut i czyszczenie 400 metrów kwadratowych. Najnowsza nawigacja laserowa lds i 26 czujnikówrobot ssący i wycierający wyposażony w najnowszą technologię nawigacji lds lidar-Navigation główna różnica w porównaniu z innymi produktami laserowymi do wykrywania i 26 czujników. Zamiatanie, który może automatycznie regulować trzystopniową ilość wody. Ulepszona automatyczna stacja czyszcząca - robot odkurzający jest wyposażony w 4-litrowy pojemnik, utrzymuje kurz i brud do 70 dni i wymaga czyszczenia tylko 6 razy w roku.

Proszę nie wlewać środka czyszczącego do zbiornika. Bezproblemowe czyszczenie! jesteśmy zawsze do dyspozycji - robot odkurzający honiture oferuje 6 miesięcy pełnego zwrotu pieniędzy i 2 lata bezpłatnej konserwacji. Odkurzacz robot obsługuje zamiatanie, wycieranie i odkurzanie dzięki 4 trybom czyszczenia, selektywne czyszczenie, wycieranie i odkurzanie 3 w 1: robot odkurzający z funkcją wycierania HONITURE Q6 Pro jest wyposażony w elektronicznie sterowany zbiornik na wodę, w tym automatyczne czyszczenie, czyszczenie plam i czyszczenie krawędzi. Pożegnaj się z śmierdzącymi pojemnikami i swędzącymi nosami – idealny dla rodzin ze zwierzętami domowymi i dziećmi.
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Wysokość5.26
Długość13.2
Waga7.72
Szerokość13.2
Numer częściQ6 Pro
ModelQ6 Pro

2. Tikom

#ad

Robot odkurzający 4000 Pa, idealny do sierści zwierząt, Wi-Fi, 14 stref No-Go, twardych, maks. 150 min, samoładowanie, Tikom L9000 robot odkurzający z funkcją wycierania, dywanów, nawigacja LiDAR

#ad
Tikom #ad - Nawigacja lidar 360°: tikom l9000 odkurzacz robot z technologią mapowania. Odcedź okruchy i włókna dywanu w jednym cyklu. Duża moc ssania: w porównaniu z innymi robotami, duża moc ssania 4000 pa ułatwia czyszczenie tego robota odkurzającego. Oferujemy obsługę klienta 24/7. Produkt jest dostarczany z 12-miesięczną gwarancją.

Ulepszone czujniki pomagają robotowi unikać przeszkód i stromych zboczów. 4000 pa. Może również łączyć się z alexa i google home obsługuje tylko Wi-Fi 2, ustawiając moc ssania/wylot wody, czyszczenie określonych pomieszczeń, 4 GHz. Co otrzymasz: robot ssący x 1, 1 x szczotka do czyszczenia, 1 x uchwyt na ściereczkę, 1 x przezroczysta pokrywa pojemnika na kurz, pojemnik na kurz i zbiornik na wodę 2 w 1, 1 x zapasową ściereczkę, 1 x zapasowa gąbka HEPA i gąbka, 1 x adapter sieciowy, 4 x szczotka boczna, 2 x instrukcja szybkiego uruchomienia, 1 stację ładującą, 1 instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Nawigacja lidar tworzy dokładne mapy, a L9000 może pomieścić do 5 kart. Czas pracy 150 minut i samoładowanie: większa pojemność baterii może obsługiwać 150 minut, a urządzenie automatycznie powróci do stacji ładującej, że produkt jest bezpieczny i trwały, gdy jest w trybie cichym, aby upewnić się, bateria ma kilka zabezpieczeń, gdy bateria jest niska. Wygodna aplikacja / sterowanie głosem: dostosuj swoje czyszczenie za pomocą aplikacji tuya smart, wybierając rodzaje czyszczenia, ustawianie wirtualnej ściany i ustawiając strefę "No Go". Nadaje się do twardych podłóg, płytek, podłóg drewnianych i dywanów z niskim runem. 1.
MarkaTikom #ad
ProducentTikom #ad
Wysokość3.66
Długość12.59
Waga6.17
Szerokość12.59
ModelL9000

3. Laresar

#ad

3,5 l, idealny do twardych podłóg, Laresar Robot odkurzający z funkcją wycierania, aplikacja, robot odkurzający 3 w 1, stacja ssąca, robot odkurzający L6 Pro, dywanów z sierścią, nawigacja Lidar

#ad
Laresar #ad - Ponadto czujnik tof o wysokiej wydajności wykrywa kąt nawet 1 cm od ściany, kurz, nie ma potrzeby czyszczenia za pomocą naszego odkurzacza Laresar robot odkurzający. W trybie wycierania może imitować tradycyjne wycieranie. Jedna maszyna to trzy maszyny. Odkurzacz automatyczny jest wyposażony w stację automatycznego opróżniania o pojemności 3, 5 litra, że kurz i sierść są daleko od Ciebie i Twojej rodziny.

Ulepszone urządzenie nawigacyjne lidar i 23 czujniki. Możesz również użyć inteligentnej aplikacji, akumulatora i akcesoriów w czasie rzeczywistym, sterować kierunkiem czyszczenia i bez trudu znajdować robota. 8 baterii i samoładowanie wyposażony w baterie 5000 mah, aby odkurzacz automatyczny mógł osiągnąć dłuższą żywotność i do 200 m² powierzchni czyszczenia na raz. Niesamowita siła ssania wynosi do 3500 Pa, włosy, może absorbować rozlanie, sierść zwierząt i drobny kurz. Wyposażony w nawigację lidar super-sensing i 23 czujniki, czyszczenie szeregowe po rzędzie bez utraty zbiornika, zbiera i oblicza dane w czasie rzeczywistym, aby osiągnąć wysoką wydajność czyszczenia.

W trybie odkurzacza zapewnia dużą moc ssania 3500 pa, odkurzanie i wycieranie 3 w 1 W przeciwieństwie do innych robotów odkurzających z tylko jedną funkcją, aby dokładnie wyczyścić podłogę i dywan. Laresar robot odkurzający może precyzyjnie skanować i mapować Twój dom, dzięki czujnikowi Lidar, przeszkody są łatwe do uniknięcia i nie musisz się martwić. Automatycznie powraca do stacji ładującej, gdy wydajność spadnie lub ssanie się skończy. 45 dni czyszczenia bez użycia rąk z automatycznym odpylaczem o pojemności 3, która automatycznie usuwa brud i zatrzymuje kurz przez 45 dni.
MarkaLaresar #ad
ProducentLaresar #ad
Wysokość3.86
Długość13.78
Waga22.05
Szerokość13.78
Numer częścipart_B09BN4HMWB
ModelL6 PRO

4. HONITURE

#ad

7,6 cm, idealny do sierści zwierząt, HONITURE G20 Pro robot odkurzający z funkcją wycierania, czas pracy 180 min, o dużej sile ssania 4500 Pa, dywanów i twardych podłóg, ze sterowaniem aplikacją

#ad
HONITURE #ad - Ml duże, duża pojemność - dzięki smukłej obudowie 7, 6 cm odkurzacz automatyczny może łatwo dostać się do wąskich pomieszczeń pod łóżkami/sofami w celu zamiatania. Zamiatanie, bez konieczności ciągłej wymiany, co znacznie poprawia wydajność czyszczenia i radzi sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, czy jest to kurz, niezależnie od tego, jak i zbiornik na wodę, odkurzanie i wycieranie 3 w 1 - robot odkurzający G20 Pro może jednocześnie zainstalować zarówno pojemnik na kurz, obsługuje tylko zamiatanie, wycieranie, zamiatanie i wycieranie w tym samym czasie, okruchy czy płyny.

Carpet booster & boundary stripodkurzacz g20 pro automatycznie zwiększa ciśnienie, aby pomóc w ustawieniu obszarów, gdy trafi w dywan i pomaga robotowi wspiąć się na dywan w celu głębszego czyszczenia. Odkurzacz można również podłączyć do Alexa i Google Home i jest dostarczany z pilotem zdalnego sterowania. Aplikacja i pilot zdalnego sterowania - w zaledwie 3 krokach do połączenia z aplikacją można zdalnie sterować robotem odkurzającym, ustawić timer do czyszczenia i wybrać tryb czyszczenia.

Ulepszona nawigacja i unikanie przeszkód - ekskluzywny, zapobiega wielokrotnemu zamiataniu i poprawia wydajność czyszczenia o 50%. Mały korpus, a potrójna technologia filtra hepa zapobiega przedostawaniu się mikroskopijnych cząstek kurzu z powrotem do powietrza. Rewolucyjna aktualizacja wydajności: odkurzacz g20 pro zwiększa moc ssania do 4500 pa i jest wyposażony w ulepszony akumulator o wysokiej wydajności 3200 mAh, który zapewnia długi czas pracy akumulatora 180 minut i całkowitą powierzchnię czyszczenia 200 m². Po zakończeniu czyszczenia lub niewystarczającej mocy odkurzacz automatycznie powraca do stacji ładującej, aby być gotowym do następnego czyszczenia.
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Wysokość7.09
Długość22.05
Waga5.73
Szerokość7.87
Numer częściCRV014DEE
ModelG20 PRO-DE

5. Laresar

#ad

Idealny do twardych podłóg, Wi-Fi, dywanów, Laresar Robot odkurzający z funkcją wycierania, robot odkurzający Evol 3s, robot odkurzający 3 w 1, 4000 Pa, maks. 150 min, aplikacja

#ad
Laresar #ad - Odkurzacz laresar evol 3s z funkcją wycierania może łączyć się tylko z sieciami WiFi o częstotliwości 2, że używasz routera 2, 4 GHz. Trwałe systemy zasilania – robot odkurzający evol 3s ma dłuższy czas pracy baterii. Wskazówka dotycząca wi-fi. Zamiatanie, 6 cm jest wyposażona w zaawansowane czujniki, odkurzanie, wycieranie wszystko w jednym.

Moc ssania 4000 pa i niski poziom hałasu: robot odkurzający laresar evol 3s ma dużą siłę ssania 4000 pa i jest wyposażony w silnik NIDEC, który zapewnia wysoką wydajność i prędkość. Firma laresar poważnie traktuje doświadczenia klienta, więc podaj nam kilka szczegółów dotyczących Twoich problemów, a my zajmiemy się najlepszym rozwiązaniem. Ultrapłaska robota odkurzająca o długości 7, pojemnik na kurz o pojemności 450 ml i zbiornik na wodę o pojemności 250 ml z pompką.

Może jednocześnie zamiatać i wycierać podłogi oraz automatycznie zwiększa moc ssania po uderzeniu w dywany uchwyt na mop musi zostać w tym celu zdemontowany. Pozostaw evol 3s automatyczne omijanie schodów i pokonywanie przeszkód 18 mm - Evol 3s robi to wszystko. Upewnij się, 4 GHz lub routera dwupasmowego. Wszystkie roboty odkurzające laresar są objęte gwarancją beztroską, która obejmuje wymianę i bieżące wsparcie. Można również ustawić sterowane czasowo czyszczenie, a robot odkurzający zrobi wszystko za Ciebie.
MarkaLaresar #ad
ProducentLaresar #ad
Wysokość3
Długość12
Waga5.73
Szerokość12
Numer częściCRV535
ModelEvol 3s 17
GwarancjaDwa lata gwarancji.

6. HONITURE

#ad

Idealny do sierści zwierząt, zamiatanie, sterowanie Alexa i aplikacją, wycieranie 3 w 1, G20 odkurzacz 3000 Pa, HONITURE Robot odkurzający z funkcją wycierania, dywanów i, robot odkurzający Wi-Fi

#ad
HONITURE #ad - Bezpłatny zwrot i wymiana w ciągu 6 miesięcy od zakupu i 12 miesięcy gwarancji. Zamiatanie, dzięki czemu możesz cieszyć się absolutnie czystym domem. Robot odkurzający może pracować nieprzerwanie do 150 minut w standardowym trybie biegu i automatycznie powraca do stacji ładującej, gdy akumulator jest rozładowany. Oferujemy - kompletny zestaw akcesoriów, ten robot obsługuje niemiecką aplikację i język językowy, na zakup których nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy.

Inteligentna nawigacja żyroskopowa - podczas czyszczenia robot odkurzający g20 podąża wydajną ścieżką w kształcie litery Z, która poprawia wydajność czyszczenia o 50% w porównaniu do odkurzaczy automatycznych z przypadkową nawigacją, które mogą dokładniej wyczyścić dom. Alexa i google assistant można również połączyć z urządzeniem. Jest on wyposażony w elektronicznie sterowany zbiornik na wodę i trzystopniową regulację ilości wody, odkurzanie i wycieranie 3 w 1: robot odkurzający G20 wykorzystuje najnowszą wbudowaną strukturę pojemnika na kurz, wycierać.

Trzy tryby czyszczenia: tylko zamiatanie, wystarczy przetrzeć i jednocześnie zamiatać, odkurzać, która jest wygodniejsza do wyjmowania i umieszczania. Siła ssania 3000 pa i czas pracy baterii 150 minut - duża siła ssania 3000 pa bez problemu poradzi sobie z kurzem i sierścią zwierząt i zapewnia doskonałe czyszczenie zarówno podłóg z twardego drewna, jak i dywanów. Aplikacja/głos/pilot zdalnego sterowaniarobot odkurzający g20 może być sterowany za pomocą aplikacji, aby wybrać różne tryby odkurzacza, ustawić regularne czyszczenie, ustawić poziom ssania i wody oraz udostępnić urządzenie członkom rodziny.
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Wysokość2
Długość15
Waga5.73
Szerokość10
Numer częściG20
ModelG20
Gwarancja2 lata gwarancji.

7. roborock

#ad

Roborock S8 robot odkurzający z podwójną szczotką, 6000 Pa i strukturalny 3D, lekki robot do unikania przeszkód, kompatybilny z Alexa do sierści zwierząt domowych Upgrade S7

#ad
roborock #ad - Szybko wchłania brud, włosy, kurz i wiele innych twardych podłóg i dywanów. Uwaga: jeśli potrzebujesz mopa s8, wyszukaj asin: b09HZDNVKD. Spraw, która skutecznie usuwa brud i małe cząsteczki kurzu, aby Twój dom był czystszy niż kiedykolwiek wcześniej. Precyzyjny system nawigacji precyzyjny system nawigacji tworzy szczegółowe mapy, aby znaleźć optymalną trasę do szybszego czyszczenia.

Niestandardowe procedury niestandardowe procedury czyszczenia umożliwiają automatycznemu odkurzaczowi regularne lub w razie potrzeby regularne czyszczenie określonych obszarów w domu. To więcej niż dwukrotnie większa wydajność Roborock S7. Odkurzacz automatyczny s8 może łatwo wykryć zatknięte miejsca i narysować niewidoczne ściany w aplikacji Roborock, aby skonfigurować strefy No-Go. Filtr s8 asin: b0br3c1C7T. Po zakończeniu czyszczenia lub gdy bateria jest słaba, automatycznie powraca do stacji ładującej. Bardzo inteligentny wyposażony w rozpoznawanie przeszkód 3d z teksturowanym światłem – proces, aby dokładnie wykryć przeszkody, który wykorzystuje wzór rzutowany na scenę i wykorzystuje deformacje wzoru, dzięki czemu robot odkurzający S8 myśli mądrzej i działa szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ulepszony system wycierania - robot roborock s8 z funkcją wycierania akustycznego, który szoruje do 3000 razy na minutę i podnosi mop do 5 mm, aby głębiej przesunąć zaschnięte plamy. Moc ssania 6000 pas8 ma większą siłę ssania niż jakikolwiek poprzedni odkurzacz roborock i wytwarza maksymalnie 6000 Pa. Szczotka duorollerroborock s8 robot odkurzający z funkcją wycierania jest wyposażony w podwójną gumową główną szczotkę, redukuje splątanie włosów i zamiatanie.
Markaroborock #ad
Producentroborock #ad
Wysokość3
Długość11
Waga1.32
Szerokość11
Numer częściWL-UIL-74
ModelS80ULT-personnalisé-blanc
Gwarancjabrak.

8. roborock

#ad

Zbiornik na wodę 300 ml, pojemnik na kurz 460 ml, czas pracy akumulatora 180 min, adaptacyjny algorytm, roborock S6 MaxV robot odkurzający i mopowany z podwójną kamerą KI moc ssania 2500 Pa, 67 dB

#ad
roborock #ad - Listwy, dywany itp. Alexa. Funkcja wycierania z regulacją ilości wody do wycierania powierzchni do 200 m² zbiornik 300 ml. X wys. Inteligentne planowanie drogi z mapami przestrzeni w czasie rzeczywistym i selektywnym planowaniem pojedynczych pomieszczeń z wirtualnymi strefami blokującymi ssanie i wycieranie.

Sterowanie za pomocą smartfona i asystenta głosowego np. Optymalnie nadaje się do gospodarstw domowych ze zwierzętami domowymi do wygodnego codziennego usuwania sierści zwierząt. Oglądaj zdalnie za pomocą kamer do domu. Funkcja ssania o bardzo dużej mocy ssania 2500 Pa. Pokonywanie przeszkód do 20 mm np. Zdejmowany i nadający się do prania mop i filtr HEPA. 13 laserowych czujników odległości LDS do pokrycia 360°. Laserowe czujniki odległości lds i podwójna kamera AI zapewniają zasięg 360° oraz pokonywanie przeszkód od 5 x 3, 0 cm szer.
Markaroborock #ad
ProducentRoborock #ad
Wysokość13.78
Długość3.8
Waga8.16
Szerokość13.78
Numer częściR100006
ModelR100006
Gwarancja24 miesiące gwarancji ustawowej.

9. HONITURE

#ad

Robot odkurzający 3500 Pa, sterowany za pomocą aplikacji, czas pracy 200 min stacja ssąca, idealny do dywanów z sierścią zwierząt i twardych podłóg, HONITURE Q6 SE robot odkurzający z funkcją mycia

#ad
HONITURE #ad - Można również dostarczyć niemiecką instrukcję obsługi i wideo, która nie jest dostępna w przypadku innych robotów. Ekskluzywna aplikacja honeysmart - innowacyjna aplikacja honeysmart umożliwia śledzenie pozycji robota w czasie rzeczywistym, czas czyszczenia, przy czym można zapisać do pięciu różnych kart.

Częstotliwość opróżniania można ustawić za pomocą aplikacji, która zbiera kurz i brud do 45 dni. 200 m2 samoczynnie odkurzać, honiture Q6 SE bez problemu usuwa kurz, brud, aż automatycznie powróci do stacji. Nowo opracowany elektroniczny zbiornik na wodę, umożliwia wybór odpowiedniej wilgotności wycierania w zależności od stopnia zabrudzenia podłogi. 45 dni bez czyszczenia - robot odkurzający q6 se jest dostarczany ze stacją ssącą o pojemności 2, dzięki czemu nie trzeba opróżniać pojemnika na kurz robota po każdym czyszczeniu. To urządzenie ma niemieckie wydanie głosowe. Ulepszony system nawigacji laserowej - ulepszona technologia nawigacji lidar 4.

0, z pomiarem błędów na poziomie MM, umożliwia dokładne mapowanie obszaru czyszczenia. Wydajna wydajność czyszczenia - wyposażony w główną szczotkę z wysokim momentem obrotowym, dwie obrotowe szczotki boczne i maksymalną moc ssania 3500 pa, a nawet sierść zwierząt z gładkich podłóg i dywanów. Odkurzacz q6 se jest wyposażony w akumulator o wysokiej wydajności 3200 mAh i dlatego może pracować do 200 minut maks. Robot odkurzający posiada ponadto algorytm SLAM generowanie kart w czasie rzeczywistym do wyboru najbardziej wydajnej ścieżki czyszczenia.
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Wysokość11
Długość9
Waga6.17
Szerokość4.3
Numer częściQ6 SE
ModelQ6 SE
Gwarancja2 lata gwarancji.

10. Laresar

#ad

Super cienki robot odkurzający, czarny, idealny do twardych podłóg, 4500 Pa, aplikacja / zdalne sterowanie głosem, Laresar Evol 3 robot odkurzający z funkcją wycierania, sierści zwierząt, dywanów

#ad
Laresar #ad - Nie musisz się martwić o ładowanie, ponieważ wykrywa, kiedy trzeba go naładować i automatycznie wraca do stacji ładującej. Proszę zwrócić uwagę na kartę gwarancyjną dołączoną do opakowania produktu. Wskazówka dotycząca sieci wlan – robot odkurzający laresar evol 3 ze stacją ładującą może łączyć się tylko z sieciami WiFi o częstotliwości 2, że używasz routera 2, 4 GHz.

Ulepszona pojemność akumulatora 3200 mah – robot odkurzający evol 3 ze stacją ładującą ma dłuższy czas pracy baterii i jest ładowany w mgnieniu oka. Upewnij się, 4 GHz lub routera dwupasmowego. Można również ustawić sterowane czasowo czyszczenie, a robot odkurzający zrobi wszystko za Ciebie. Od usuwania sierści zwierząt aż po ciche czyszczenie całego domu, Evol 3 spełnia wszystkie Twoje potrzeby.

Zamiatanie, wycieranie wszystko w jednym. Funkcje smart home – aplikacja laresmart umożliwia zdalny dostęp do wszystkich przydatnych funkcji podłączonego odkurzacza i można ją spersonalizować. Ponadto za pomocą polecenia "Alexa. Można aktywować Evol 3 z funkcją rozpoznawania mowy. Może jednocześnie zamiatać i wycierać podłogi oraz automatycznie zwiększa moc ssania po uderzeniu w dywany uchwyt na mop musi zostać w tym celu zdemontowany.
MarkaLaresar #ad
ProducentLaresar #ad
Wysokość2
Długość7
Waga5.73
Szerokość8
Numer częściCRV529
ModelEvol 3
GwarancjaDwa lata gwarancji.