Top 10 Arbeit Tisch Büro – Biurka

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ergotopia

#ad

Ergonomiczne siedzisko z funkcją pamięci, zapobiega bólom pleców i zwiększa produktywność 160 x 80 S, Ergotopia® Biurko z elektryczną regulacją wysokości, drewno bambusowe

#ad
Ergotopia #ad - Biurko stojące zostało wyprodukowane zgodnie ze specjalnymi kryteriami i zoptymalizowane dla Ciebie. Przekonaj się sam o genialnym działaniu! Sprawdzona jakość: sprawdzona przez ekspertów jakość najwyższej klasy.

Stół premium z regulacją wysokości "Desktopia Pro" jest wykonany z wyjątkowo trwałych i niezawodnych materiałów. Niezwykle cichy: nawet jeśli stół ergotopia porusza się o wadze 60, 70 lub nawet 80 kg, wysokiej jakości silniki są przyjemnie ciche. 5 lat gwarancji: bardzo długi okres gwarancji zapewnia pełną funkcjonalność stelaża o regulowanej wysokości patrz również wskazówki prawne, objaśnienie gwarancji poniżej.

Bezbolesny i relaksujący: fizjoterapeuci, trenerzy i lekarze zalecają stosowanie biurka o regulowanej wysokości, ponieważ skutecznie zapobiega bólom pleców i karku. Zwiększona produktywność: stoły robocze o regulowanej elektrycznie wysokości zwiększają wydajność pracy, dzięki czemu można zrobić znacznie więcej w krótszym czasie.
MarkaErgotopia #ad
ProducentErgotopia #ad
Wysokość50
Długość31.5
Waga119.05
Szerokość62.99
Numer częściVineen
GwarancjaMy (ergotopia gmbh, pfnorstr. 10, 64293 darmstadt) udzielamy na stelaż biurka o regulowanej wysokości na 5 lat gwarancji od otrzymania towaru. Ma ona zastosowanie w całej Europie, obejmuje właściwości produktu i jest przyznawana w przypadku wad produktu, które wynikają z wad materiałowych/produkcyjnych. Napisz do nas pod podaniem wadliwego produktu i dowodu zakupu (kopii), chętnie również drogą mailową. Zapewniamy naprawę lub wymianę uszkodzonych części według własnego uznania lub całego produktu, pod warunkiem, że możliwa jest naprawa i produkt jest w magazynie. W przeciwnym razie otrzymasz możliwie jak najbardziej równoważny produkt zamienny. Dzięki temu okres gwarancji nie zostanie przedłużony i kończy się również w przypadku wbudowanych części po upływie terminu dla całego produktu. Gwarancja nie gwarantuje roszczeń o odszkodowanie. Należy je zgłosić w okresie gwarancyjnym i niezwłocznie po wystąpieniu uszkodzenia. Nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem/obchodzeniem się, nieprzestrzeganiem instrukcji obsługi, dokonanych zmian lub siłą wyższą. Uchyla się, gdy osoby nieupoważnione przez nas wkroczyły/naprawią produkt lub zostaną dostarczone części, które nie są oryginalnymi częściami i w wyniku tego powstaje uszkodzenie. Ustawowe prawa w przypadku wad obowiązują nadal i nie są ograniczone przez gwarancję. Uzyskanie tego prawa jest dla Ciebie bezpłatne. (Jesteśmy bardzo kultowi – tekst jest wymagany tylko prawnie).

2. Desktronic

#ad

Desktronic Biurko z regulacją wysokości 160 x 80 cm – stabilne biurko z elektryczną regulacją wysokości – biurko stojące z ekranem dotykowym i wbudowanymi wtyczkami do ładowania

#ad
Desktronic #ad - Dzięki starannie rozmieszczonym, wstępnie nawierconym otworom i wytrzymałym i fachowo dociętym materiałom nasze biurko można bardzo szybko zmontować, a jeszcze zanim się zaznają, będziesz wygodnie stać w miejscu pracy w domowym biurze o regulowanej wysokości. Dostępne w różnych kolorach i wymiarach. Dlatego postawiliśmy sobie za misję opracowywania innowacyjnych biur i stacji roboczych, w których zdrowie i komfort są najważniejsze.

Nasze elektryczne biurko zawiera instrukcję krok po kroku i kompletny zestaw narzędzi – wszystko, czego potrzebujesz do szybkiego montażu. Elektryczne biurko stojące firmy desktronik jest wyposażone w wysokiej jakości silnik certyfikowany przez Tüv Süd zapewniający niezawodną regulację. Jest on wykonany z 25 mm płyty wiórowej pokrytej żywicą melaminową FSC i laminatu z stelażami TÜV Süd i jest zaprojektowany z myślą o długiej żywotności. W desktronic uważamy, że nigdy nie powinni państwo narażać swojego zdrowia na pracę - przede wszystkim dlatego, że nasze biurko stojące, że spędzamy około 1/3 naszego życia na pracy.

Ostatnią rzeczą, jest chwiejne, regulowane biurko, której potrzebujesz, które jeszcze bardziej utrudnia pracę. Nasze biurko zostało zaprojektowane w oparciu o precyzyjną europejską jakość i ma bardzo szerokie nogi stołu o wymiarach 70 x 70 mm z najwyższej jakości wzmocnionej stali, która jest do 50% grubsza niż w przypadku innych stołów biurowych – zapewnia regulowane biurko stojące, które zawsze stoi bezpiecznie. Mamy nadzieję, wyprodukowane w naszej własnej fabryce w Europie, pomoże Ci zawsze czuć się dobrze. Niektóre biurka z elektryczną regulacją wysokości wykorzystują słabe silniki, które szybko ulegają awarii.
MarkaDesktronic #ad
ProducentDesktronic #ad
Wysokość46.85
Długość31.5
Waga88.18
Szerokość62.99
Numer częściHOME-ONE-1
ModelHOME-ONE
Gwarancja5 lat ograniczonej gwarancji.

3. VASAGLE

#ad

Prosty montaż, do gabinetu, stolik komputerowy z półkami z prawej lub lewej strony, biura domowego, stół biurowy, brązowo-czarny vintage LWD48X, VASAGLE Biurko, szerokość 120 cm

#ad
VASAGLE #ad - Regulowane nóżki dołączone regulowane nóżki mogą z łatwością wyrównać małe nierówności podłogi, dzięki czemu ten stolik komputerowy nie chwieje się ciągle podczas używania go do pracy lub nauki. Atwy montaż nie martw się o montaż.

Notatnik, czego potrzebujesz podczas pracy lub nauki jest pod ręką. Regał należy przymocować z boku, który preferujesz. Dzięki oznaczonym częściom i łatwej do zrozumienia instrukcji może nie być dostępna w języku polskim stół do gier z regałem do przechowywania można szybko zmontować. Dużo miejsca do przechowywania ten blat stołu o wymiarach 60 x 120 cm jest wystarczająco przestronny, akta itd.

Elastyczny regał to biurko jest wyposażone w regał na książki, który można elastycznie zainstalować z prawej lub lewej strony. Wytrzymałe i trwałe wytrzymała stal spotyka się z wysokiej jakości wiórami drewnianymi, dzięki czemu powstaje wytrzymałe i stabilne biurko, które może udźwignąć do 100 kg i będzie stabilne przez wiele lat. Mogą znaleźć swoje miejsce na półkach – wszystko, aby pomieścić do 2 monitorów.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość47.25
Długość22.05
Waga11.02
Szerokość47.25
Numer częściLWD48X
ModelLWD48X

4. MAIDeSITe

#ad

Stelaż stołu z regulacją wysokości, 2-częściowe nogi oraz 4 sterowanie z pamięcią i funkcja ochrony przed kolizją białe, MAIDeSITe Elektryczne biurko z regulacją wysokości z 2 mocnymi silnikami

#ad
MAIDeSITe #ad - Wielofunkcyjny panel sterowania4 miejsca pamięci pamięci, 5 h, 2 h. Oraz gruby system podpierający nogi o nośności 125 kg. Korzystanie z biurowych stanowisk pracy stało się popularnym sposobem na zdrowe biuro. Poziom hałasu poniżej 45 dB, nie wpływa na ludzi w otoczeniu. Posiada również zabezpieczenie przed dziećmi, które odpowiadają różnym wstępnie ustawionym wysokościom.

Zapewnia płynniejszą regulację wysokości, prędkość podnoszenia 32 mm/s. Regulacja wysokości wynosi od 72 do 120 cm, można ustawić najwygodniejszą wysokość; szerokość ramy z możliwością rozszerzenia o 100-180 cm, pasuje do blatów o długości 100-220 cm, szerokości 60-100 cm. Jest to lepsze od podobnych produktów dostępnych na rynku. Można ustawić przypomnienie o 0, 1 h, aby chronić ochronę. 5 lat gwarancji na stelaż stołu i 3 lata gwarancji na silnik. Interfejs usB odpowiada Twoim potrzebom ładowania.

Definicja standardów przemysłowych - stelaż z masywnej, malowanej proszkowo stali wysokiej jakości. Regulacja wysokości bez blatu stołu: złamanie tradycyjnego modelu, stelaż biurka jest całkowicie elastyczny pod względem wysokości i szerokości. Duża zaleta - ergonomicznie zaprojektowany, projektanci, programiści, takich jak pracowników, pisarze, analitycy finansowi, stanie i praca zmniejsza ryzyko przyrostu masy ciała i otyłości oraz zmniejsza ból pleców i nacisk na odcinek szyjny kręgosłupa. Podwójny cichy silniklepsza stabilizacja i cicha praca podczas użytkowania.
MarkaMAIDeSITe #ad
ProducentMAIDeSITe #ad
Wysokość47.24
Długość22.64
Waga30.86
Szerokość42.52
Numer częściHBITT
Gwarancja5 jahre garantie auf den tischgestell.

5. Desktronic

#ad

Desktronic Stelaż biurka z regulacją wysokości – biurko z regulacją wysokości, z cichym podwójnym silnikiem i ekranem dotykowym – wysoka nośność – stolik stojący

#ad
Desktronic #ad - Innowacyjne sterowanie ekranem dotykowym z 3 ustawieniami wstępnymi umożliwia zapisanie optymalnej wysokości biurka, gdy stelaż biurkowy z regulacją wysokości nie pasuje do blatu stołu. Cichy i wydajny podwójny silnik biurka desktronic Home Pro stawia stół biurowy za każdym razem w ciągu 12 sekund precyzyjnie ustawiony na pozycji dzięki aktywacji soft-stop.

Dzięki wbudowanym wspornikom stabilności stelażowi biurka 90 mm x 60 mm x 3 mm ze stali i szerokimi nóżkami w kształcie litery T, bardzo stabilna struktura tego biurka jest do 60% grubsza niż w przypadku przeciętnego regulowanego biurka stojącego. Dzięki naszemu biurku stojącemu możesz w zaledwie 12 sekund przełączać się z siedzenia na stanie, korzystając z naszego panelu Easy Touch, nieskomplikowanego kontrolera ekranu dotykowego z 3 regulowanymi ustawieniami pamięci i wbudowanymi stacjami ładowania USB i USB C. Nie inwestuj w biurko z regulacją wysokości z nierzetelnym silnikiem, które po krótkim czasie przestanie działać. Nasze biurko elektryczne zostało zaprojektowane tak, aby było łatwe w montażu i dostarczane z narzędziami i wielojęzyczną instrukcją może nie być dostępna w języku polskim.

Inne regulowane biurka są często trudne do złożenia i chwiejne. To biurko stojące zostało zaprojektowane z myślą o płynnej pracy i trwałej wydajności. To bardzo szerokie, regulowane biurko domowe ma 3-stopniową kolumnę regulacyjną, która nadaje się dla osób wszystkich rozmiarów – nawet jako biurko dla dzieci w wieku szkolnym. Dlatego regulowany stelaż stołu firmy Desktronic został zaprojektowany tak, aby uniknąć niepotrzebnych obciążeń i zmęczenia spowodowanych nieprawidłowym ustawieniem.
MarkaDesktronic #ad
ProducentDesktronic #ad
Wysokość8.27
Długość41.34
Waga57.32
Szerokość10.24

6. VASAGLE

#ad

Stolik pod komputer, salonu, stalowy stelaż, stolik biurowy, do biura, VASAGLE Biurko, wzornictwo przemysłowe, brązowo-czarny vintage LWD47X, z 2 półkami po prawej lub lewej stronie

#ad
VASAGLE #ad - Elastyczne półki: 2 półki, można w zależności od potrzeb zamontować z prawej lub lewej strony. Duża powierzchnia robocza: dzięki powierzchni 60 x 120 cm to biurko komputerowe zapewnia miejsce na 2 monitory, zapewniając wystarczająco dużo miejsca roboczego, klawiaturę i inne przybory biurowe, aby zachować produktywność podczas pracy w domowym biurze.

Stabilne i trwałe: wytrzymała rama stalowa i wysokiej jakości płyty wiórowe nadają temu biurku stabilność i trwałość, dzięki czemu można na nim postawić wszystko, co jest potrzebne do pracy i nauki – to biurko wytrzyma wszystko! Praktyczne, regulowane nóżki: regulowane nóżki utrzymują biurko stabilnie na lekko nierównych podłogach i chronią podłogę przed zarysowaniami.

Dziecinnie łatwy montaż: szczegółowa instrukcja może nie być dostępna w języku polskim i wyraźnie oznaczone części, dzięki czemu można łatwo i szybko zmontować ten stolik pod komputer z półkami, aby zaoszczędzić czas, wysiłek i energię. Koniec z uciążliwym chwianiem się, które przeszkadza podczas pracy lub nauki. Usuń środkową półkę, z których jedna jest zdejmowana, aby przechowywać komputer lub przechowuj go do przechowywania ważnych przedmiotów.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość29.92
Długość47.24
Waga41.45
Szerokość23.62
Numer częściLWD47X
ModelLWD47X

7. VASAGLE

#ad

VASAGLE Biurko, brązowo-czarne vintage LWD72X, do gier, prosty montaż, zajmujący mało miejsca stół biurowy, biurko komputerowe w kształcie litery L, narożne biurko z 2 półkami, domowego biura

#ad
VASAGLE #ad - Atwy montaż dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi i wyraźnie oznaczone części, dzięki czemu można łatwo i szybko zmontować ten stół komputerowy, aby zaoszczędzić czas i wysiłek. Przestronna powierzchnia robocza dzięki powierzchni roboczej 138 x 138 cm to narożne biurko w kształcie litery L zapewnia miejsce na 3 do 4 monitorów komputerowych w górnej części i dużo miejsca na przybory biurowe, sprzęt do zabawy i wiele innych.

Dla uporządkowanego zarządzania kablami Ścięty tylny narożnik tego biurka w kształcie litery L umożliwia przejście kabli i zapewnia dobre zarządzanie kablami zamiast plątaniny kabli, dzięki czemu powierzchnia stołu pozostaje schludna. Można go usunąć, aby schować komputer lub przechowywać książki, akta lub często używane przedmioty. Zdejmowana półka górna część 2 otwartych półek stołu jest zdejmowana.

Koniec z uciążliwym poruszaniem się, które przeszkadza Ci podczas pracy lub nauki. Wytrzymały i trwały połączenie wysokiej jakości drewnianych płyt wiórowych i wytrzymałej ramy stalowej nadaje temu biurku komputerowemu solidną strukturę, która wytrzymuje do 50 kg i zapewnia niezawodne i trwałe miejsce pracy. Regulowane nóżki regulowane nóżki utrzymują stół biurowy stabilnie na lekko nierównych podłożach i chronią podłogę przed zarysowaniami.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość29.92
Długość54.33
Waga57.32
Szerokość54.33
Numer części1483_LWD72X
Model1483_LWD72X

8. FLEXISPOT

#ad

Stelaż stołu z elektryczną regulacją wysokości, FLEXISPOT EG1 biurko z regulacją wysokości, 2-częściowa kolumna teleskopowa

#ad
FLEXISPOT #ad - Nośność: 70 kg, stelaż stołu ze stali, wysoka obciążalność bez deformacji. Prędkość podnoszenia: 2, hałas: < 50 db, delikatne i szybkie podnoszenie, 5 cm/s, samodzielnie opracowany silnik, lekki hałas podnoszenia i opuszczania, mniej niż hałas klawiatury.

Regulacja wysokości: od 71 cm do 121 cm, na przemian siedzenie i stanie, aby chronić kręgosłup i poprawić wydajność pracy. Wystarczy lekko nacisnąć klawiaturę eG1, stelaż można bardzo szybko ustawić pomiędzy różnymi wysokościami i pozycjami. Odpowiedni rozmiar stołu: długość 100-160 cm, szerokość 50-80 cm, wysuwany stelaż stołu do szerokiej gamy rozmiarów stołów.
MarkaFLEXISPOT #ad
ProducentFLEXISPOT #ad
Wysokość27.95
Długość19.69
Waga50.71
Szerokość39.37
Numer częściEG1S-EU
ModelEC1

9. Albatros

#ad

Elektryczna regulacja wysokości z funkcją pamięci, ochrona przed kolizją i Soft-Start/Stop, 2 silniki, czarny, Albatros Stelaż biurkowy Lift S5B

#ad
Albatros #ad - Stabilny i bezpieczny: stelaż z masywnej stali zapewnia maksymalną stabilność boczną. Wymiary i technika: regulacja wysokości: od 70 cm do 118 cm. Duży zakres regulacji wysokość + szerokość: bezstopniowa elektryczna regulacja wysokości od 70 cm do 118 cm.

Przydatne właściwości: stelaż na biurko posiada cyfrowy wyświetlacz i funkcję pamięci do 3 indywidualnych wysokości. Są one ponadto synonimem wysokiej trwałości. Ponadto wbudowany jest czujnik antykolizyjny i zabezpieczenie przed dziećmi. Idealnie nadaje się do pracy w pozycji stojącej, również dla dużych i małych osób lub dzieci.

Cichy, wydajny, trwały: stelaż stołu lift s5w z regulacją wysokości jest napędzany 2 niezwykle cichymi i wydajnymi silnikami. Regulowana szerokość: 106 cm do 180 cm. Bezpieczny dla dzieci: wyświetlacz jest wyposażony w funkcję blokady, dzięki czemu blat stołu nie może być podnoszony lub opuszczany. Maksymalne obciążenie: do 120 kg. Regulowana szerokość od 106 cm do 180 cm.
MarkaAlbatros #ad
ProducentAlbatros International GmbH #ad
Wysokość46.46
Długość39.37
Waga55.12
Szerokość78.74
Numer części34511
Model34511

10. FLEXISPOT

#ad

Biurko elektryczne aple, FLEXISPOT Biurko elektryczne z regulacją wysokości z funkcją dotykową i USB

#ad
FLEXISPOT #ad - Profesjonalny i zaangażowany. Nasza rama biurka wykonana z malowanej proszkowo rury stalowej jest odporna na zarysowania i plamy oraz zapewnia stabilność również przy największych obciążeniach. Inteligentne wzornictwo. Efektywne miejsce pracy, aby spełnić twoje codzienne potrzeby zarówno w pracy, takie jak Comhar zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wszystkie materiały robocze, jak i w czasie wolnym.

Flexispot od 20 lat specjalizuje się w ergonomii i sprzedaje obecnie ponad 20 milionów biurek o regulowanej wysokości na całym świecie. 3 praktyczne porty usb do ładowania 2 x usb typu a, 1 x typ C są zintegrowane z biurkiem, aby zapewnić szeroką kompatybilność z urządzeniami elektronicznymi i uniknąć bałaganu z plątanymi kablami. Możesz nam w pełni zaufać. Przestronna powierzchnia robocza.

Wygodne ładowanie przez usb. Wytrzymała konstrukcja zapewnia stabilny ruch. Wytrzymały silnik umożliwia delikatne i łatwe przejście od 72 do 121 cm. Dzięki 4 programowalnym ustawieniom wysokości stół idealnie nadaje się dla użytkowników o różnych rozmiarach. Po naciśnięciu przycisku można przestawić z idealnej pozycji siedzącej na optymalną pozycję stojącą, co przyczynia się do wydajnej i efektywnej pracy. Biurko comhar z regulacją wysokości to idealne rozwiązanie do domowego biura.
MarkaFLEXISPOT #ad
Producentflexispot #ad
Wysokość47.24
Długość23.62
Waga66.14
Szerokość28.35
Numer części/
ModelEW8M